Series
Ratings
341
The Princess's ManRated ★ 5.0
SANCTUARYRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
The Ship of TheseusRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0
This Is UsRated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
Radiation House Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Will of Ex-BoyfriendRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
ShimobeeRated ★ 3.5
Gossip: #Kanojo ga Shiritai Honto no ○○Rated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
NavilleraRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Shichinin no HishoRated ★ 4.0