Series
Ratings
10
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 3.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.5
WATER BOYSRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 3.5- The Files of Young Kindaichi: Jungle School Murder MysteryRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5