Titles you rated
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0- BlackRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
ClickRated ★ 2.0
PietaRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0