Movies
Ratings
42
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0