Movies
Ratings
183
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Jennifer's BodyRated ★ 3.0