Titles you rated
Kiss that KillsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0