Movies
Ratings
136
DuneRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 1.5
One Missed CallRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 1.5
The Terror LiveRated ★ 1.0
Northern Limit LineRated ★ 1.0
PaycheckRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 0.5
Death NoteRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 1.0
ElysiumRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5