Titles you rated
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 1.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 5.0
The SignalRated ★ 1.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
xXxRated ★ 1.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 1.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.5