Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Wedding SingerRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 5.0
StokerRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
PersepolisRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0