Series
Ratings
88
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0- Satomi Ishihara’s Delectable Discoveries San Sebastian, SpainRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 2.5
I Will Be Your BloomRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Saiko no Seito: Yomei Ichinen no Last DanceRated ★ 3.0- Naniwa Danshi’s Journey 1100 Days Till DebutRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 5.0