Titles you rated
In TimeRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Falling DownRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 2.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
She's Out of My LeagueRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0