Titles you rated
WonderRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 2.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
Seoul StationRated ★ 2.5
RunRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Beauty WaterRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Alien³Rated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5