Series
Ratings
96
Attack on TitanRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 3.0
The Return of SupermanRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.0
The Last EmpressRated ★ 3.0
VagabondRated ★ 2.5
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.0