Titles you rated
Good NewsRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Yano-kun's Ordinary DaysRated ★ 2.0
Offbeat CopsRated ★ 3.0- 여진Rated ★ 3.0
EgoistRated ★ 4.5
Not Quite Dead YetRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 2.5
I Am LoveRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.5