Series
Ratings
20
I Live AloneRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0