Movies
Ratings
846
La La LandRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 1.5
Love, RosieRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5