Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0