Titles you rated
FollowingRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 2.5- WishRated ★ 4.0
- PilotRated ★ 3.0
- WonderlandRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
My LoveRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0