Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
StarletRated ★ 4.0
TangerineRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
The Big LebowskiRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Planet TerrorRated ★ 3.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0