Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
MahjongRated ★ 3.5
Touching the Skin of EerinessRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.0
You Burn MeRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
New York, I Love YouRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
StarletRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 3.0
Claire's KneeRated ★ 2.5
The Flavor of Green Tea Over RiceRated ★ 3.5