Titles you rated
ChicagoRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
PearlRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Carl’s DateRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.5