Movies
Ratings
1473
CreepRated ★ 3.5
I Am MotherRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Point BlankRated ★ 2.5
Unfriended: Dark WebRated ★ 3.0
GlassRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Cold PursuitRated ★ 3.0
The HighwaymenRated ★ 3.5
Men of HonorRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5