Movies
Ratings
61
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 2.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0
22 BulletsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.0