Titles you rated
Itaewon ClassRated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 4.5
Beauty or BeastRated ★ 5.0
Tantei Gakuen QRated ★ 3.0- 쿠이탄 1Rated ★ 2.0
WATER BOYSRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Kawai Complex Guide to Manors and Hostel BehaviorRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
NisemonogatariRated ★ 3.5- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam ZZRated ★ 5.0- ガンダムSEED&SEED DESTINYファンディスク SEED SUPERNOVA 1stRated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam Seed C.E.73 StargazerRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 5.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 5.0