Titles you rated
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0