Movies
Ratings
521
Princess MononokeRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0