Titles you rated
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0