Titles you rated
The New Prince of TennisRated ★ 3.5
Suppose a Kid From the Last Dungeon Boonies Moved to a Starter TownRated ★ 5.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 4.5
히나마츠리Rated ★ 4.5- Black Clover Season 2Rated ★ 4.0
- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 4.0
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 4.5
Food Wars! The Third PlateRated ★ 4.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5