Titles you rated
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0