Series
Ratings
20
Last FriendsRated ★ 3.5
AmachanRated ★ 5.0
HERORated ★ 4.0
BOSSRated ★ 5.0
The Last CinderellaRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Dear SisterRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Dr. STORKSRated ★ 4.0- Jikou KeisatsuRated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0- Haikei, Chichiue-samaRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Strawberry NightRated ★ 3.0- 무인 토시이에Rated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 3.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.5