Movies
Ratings
52
TaxiRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 1.0
Iron ManRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 5.0
FireworksRated ★ 4.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 5.0
The Lone RangerRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
YamatoRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 5.0
HeroRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 2.5
AliensRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0