Titles you rated
Gone GirlRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.5
Hula GirlsRated ★ 2.5
NanaRated ★ 2.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0- Fukushima Hula GirlsRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
A Knight's TaleRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
Galaxy Express 999Rated ★ 4.0