Movies
Ratings
990
The Green KnightRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 4.0
The CriticRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Godzilla Minus OneRated ★ 2.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Return to DustRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Long ShotRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
AustraliaRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5