Series
Ratings
60
Padam PadamRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0