Titles you rated
- GokusenRated ★ 4.0
AmachanRated ★ 3.5
Major Season 1Rated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Case ClosedRated ★ 4.5- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 5.0
One Piece Season 6-1: Sky Island - SkypieaRated ★ 5.0
One Piece Season 5Rated ★ 5.0
One Piece Season 4-1: Arrival in AlabastaRated ★ 5.0
One Piece Season 4-2: Fierce Fighting in AlabastaRated ★ 5.0
One Piece Season 2: Entering into the Grand LineRated ★ 5.0
One Piece Season 3: Enter Chopper at the Winter IslandRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 5.0- メイプルストーリーRated ★ 0.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 4.5