Series
Ratings
12
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
Dating: What's it like to be in love?Rated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.0- 大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 3.5
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 4.0- 쿠로코치Rated ★ 4.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 4.0- TrickRated ★ 4.0