Titles you rated
Operation LoveRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 2.5
Chicken RaceRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
- 恋せども、愛せどもRated ★ 1.5
Short CutRated ★ 4.0- My Husband2003Rated ★ 3.0
- My HusbandRated ★ 4.0
- The Brothers KaramazovRated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam ZZRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 5.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.0
- アップルシードRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 5.0- FREEDOMRated ★ 4.0