Movies
Ratings
30
FrozenRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.0