Titles you rated
StrangerRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.0