Movies
Ratings
37
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
New NormalRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 1.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 2.0
AtonementRated ★ 3.5
Riding a Wave with YouRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
Murder Mystery 2Rated ★ 3.0
Murder MysteryRated ★ 3.0
SWITCHRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 3.0