Movies
Ratings
538
Touch of EvilRated ★ 4.5
RinguRated ★ 4.0
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
Return to the Hiding PlaceRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
MilwoodRated ★ 2.5
It Comes at NightRated ★ 3.0
Island of FireRated ★ 4.0
Rampage: Capital PunishmentRated ★ 1.5
RampageRated ★ 1.0
I Am LegendRated ★ 3.0
David Bowie: The Last Five YearsRated ★ 4.0
Memoirs of a MurdererRated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 2.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5