Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 1.0
I, KILLRated ★ 3.5
Dug DaysRated ★ 5.0- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 2.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
EXchange Season 1Rated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Into the Night Season 2Rated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
The GuestRated ★ 2.0
Beyond EvilRated ★ 2.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.0
Into the NightRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 3.5