Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 2.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Fallen AngelsRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Last MileRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
PossessionRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0