Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Station ElevenRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Youth of MayRated ★ 4.5
The Good Bad MotherRated ★ 2.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 1.5
A Dance From AfarRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0- MirandaRated ★ 4.0