Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 1.5
BluebeardRated ★ 1.0
LoganRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
The PrisonRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 2.5
The MayorRated ★ 1.0
The King's Case NoteRated ★ 2.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 1.0
Annabelle: CreationRated ★ 1.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5