Titles you rated
BumblebeeRated ★ 1.5
Green BookRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
MunichRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 2.0
The PostRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
VertigoRated ★ 4.0
Heart BlackenedRated ★ 2.0