Titles you rated
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Tokyo SwindlersRated ★ 2.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 1.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The VulturesRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Fire ForceRated ★ 0.5