Movies
Ratings
1140
Cold SkinRated ★ 0.5
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 2.5
JokerRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 1.5
GladiatorRated ★ 1.5
Moonrise KingdomRated ★ 1.5
1917Rated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 0.5
The Fifth ElementRated ★ 1.5
MasterRated ★ 0.5
The Life of David GaleRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 2.0
MoonRated ★ 1.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
PaycheckRated ★ 1.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 1.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 1.5