Titles you rated
He's on DutyRated ★ 2.0
MinionsRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 4.0
PassengersRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
MissingRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 1.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 2.0- Untouchable LawmenRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 0.5
AvatarRated ★ 2.0
26 YearsRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0