Movies
Ratings
242
Captain FantasticRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Daft Punk UnchainedRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0